The Dukes Espoirs U23

Match program 2e klasse Heren Noord Cup, 2e fase 2021 - 2022

2e klasse Heren Noord Cup, 2e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RC The Dukes Espoirs87014228582203
2RC Hilversum 285212920513075
3RC Eemland 285302822390133
4The Pickwick Players 1844019152166-14
5URC 2817012111209-98
6RC The Bassets 28170498397-299
zondag 20 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsURC 230 - 0
zondag 6 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERThe Pickwick Players 1RC The Dukes Espoirs0 - 27
zondag 13 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsRC The Bassets 264 - 17
zondag 20 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsRC Eemland 224 - 10
zondag 3 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark Berestein. HilversumRC Hilversum 2RC The Dukes Espoirs15 - 15
zondag 10 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsURC 245 - 17
zondag 24 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsThe Pickwick Players 136 - 3
zondag 15 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:30SASSENHEIMRC The Bassets 2RC The Dukes Espoirs20 - 44
zondag 22 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland 2RC The Dukes Espoirs- -
zondag 29 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsRC Hilversum 2- -
Match program 2e klasse Heren Noord, 1e fase 2021 - 2022

2e klasse Heren Noord, 1e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RC The Dukes Espoirs1110014940886322
2URC 21082038288128160
3RC Hilversum 21183037283177106
4The Pickwick Players 11174036324144180
5RC Eemland 21073033297187110
6RC The Bassets 2116502929723661
7Zaandijk Rugby 1115602525924811
8RC Groningen 21156024177296-119
9ERC '69 11138015176303-127
10RC the Pink Panthers 11137113133398-265
11RFC The Rams 11111007173325-152
12Amstelveense RC 21111005109396-287
zondag 19 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark Sportlaan West. AMSTELVEENAmstelveense RC 2RC The Dukes Espoirs5 - 52
zondag 26 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsThe Pickwick Players 151 - 7
zondag 17 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Berestein. HilversumRC Hilversum 2RC The Dukes Espoirs10 - 24
zondag 31 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland 2RC The Dukes Espoirs8 - 44
zondag 7 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsRC Groningen 230 - 0
zondag 14 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Rijnvliet. UTRECHTURC 2RC The Dukes Espoirs8 - 29
zondag 21 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsRC The Bassets 230 - 0
zondag 5 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00SPORTPARK JAGERSVELD. ZAANDAMZaandijk Rugby 1RC The Dukes Espoirs17 - 57
dinsdag 7 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
20:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsRC the Pink Panthers 10 - 0
zondag 6 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes EspoirsERC '69 159 - 13
zondag 13 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Marialust. APELDOORNRFC The Rams 1RC The Dukes Espoirs18 - 32
The Dukes Espoirs U23

Trainer / Coaches

  • Mike Rommers (Hoofdcoach)
  • Darren Savage

Teammanager

  • Vacant

Trainingsdagen & Tijden

  • Dinsdag 20.00 uur – 21.40 uur
  • Donderdag 20.15 uur – 21.40 uur
Laatste nieuwsberichten Senioren
Espoirs promoveren naar Eerste Klasse
18 mei 2022
Last forecast of the season
17 mei 2022
Dukes onderuit in Naarden
2 mei 2022

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!