The Dukes 2

Match program 2e klasse Heren Zuid Cup, 2e fase 2021 - 2022

2e klasse Heren Zuid Cup, 2e fase

03 Jul 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1Rotterdamse Studenten RC 1109104538990299
2RC RCC 11091044324144180
3RC Tilburg 1105502923617363
4NSRV Obelix 11037019185212-27
5RC Octopus 11037015196308-112
6RC The Dukes 210190482485-403
zondag 20 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2NSRV Obelix 112 - 0
zondag 13 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC RCC 110 - 26
zondag 20 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark Vredelust-Heidepark. TILBURGRC Tilburg 1RC The Dukes 270 - 12
zondag 3 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC Octopus 114 - 32
zondag 10 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00De Biezen. NijmegenNSRV Obelix 1RC The Dukes 252 - 0
zondag 24 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2Rotterdamse Studenten RC 15 - 64
zondag 8 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00sportcomplex Boszoom - Zuid. ROTTERDAMRotterdamse Studenten RC 1RC The Dukes 251 - 0
zondag 15 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark VIERHOEVEN. ROOSENDAALRC RCC 1RC The Dukes 280 - 5
zondag 22 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC Tilburg 124 - 45
zondag 29 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Moleneind. UdenRC Octopus 1RC The Dukes 265 - 0
Match program 2e klasse Heren Zuid, 1e fase 2021 - 2022

2e klasse Heren Zuid, 1e fase

03 Jul 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RC Tilburg 111101046341126215
2NSRV Obelix 11183040350110240
3Rotterdamse Studenten RC 11183038343141202
4RC RCC 1117403432326063
5RC Octopus 1117313427222745
6RC The Dukes 21164133395222173
7RC Delft 1116503024319845
8RC Etten-Leur 11145224243303-60
9RC Tovaal 11138015166349-183
10RRC 21128113178409-231
11RFC Gouda 11128111141315-174
12RC Eindhoven 111011005340-335
zondag 19 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2Rotterdamse Studenten RC 114 - 57
zondag 26 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 1RC The Dukes 228 - 5
zondag 3 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC Eindhoven 130 - 0
zondag 10 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark de Streek. Etten-LeurRC Etten-Leur 1RC The Dukes 233 - 7
zondag 17 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RFC Gouda 139 - 13
zondag 7 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportcomplex Duivensteijn. ROTTERDAMRRC 2RC The Dukes 214 - 84
zondag 14 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC Tilburg 117 - 23
zondag 21 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:30Sportpark Biesland. DelftRC Delft 1RC The Dukes 214 - 49
zondag 28 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC Octopus 115 - 15
zondag 6 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 2RC RCC 173 - 17
zondag 13 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Het Schenge. GoesRC Tovaal 1RC The Dukes 28 - 62
The Dukes 2

Trainer / Coaches

  • Joost Kuppens (Hoofdcoach)
  • Mike Rommers
  • Christopher Woodroffe

Teammanager

  • Vacant

Trainingsdagen & Tijden

  • Dinsdag 20.00 uur – 21.40 uur
  • Donderdag 20.15 uur – 21.40 uur
Laatste nieuwsberichten Senioren
Dukes op Ameland
13 juni 2022
Bosch Rugby Weekend 2022
6 juni 2022
Dukes 1 sluit seizoen winnend af
24 mei 2022

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!