The Dukes 1

Match program DeGiro Ereklasse Heren Champions poule 2021 - 2022

DeGiro Ereklasse Heren Champions poule

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RC DIOK 164201916011644
2RFC Haarlem 164201819212369
3RC 't Gooi 163301612310716
4Cas RC 163301616113229
5RC The Dukes 1633015130132-2
6RC Eemland 1632114150194-44
7Haagsche RC 162409117199-82
8RC Hilversum 161418142172-30
zaterdag 26 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark Wouterland. CASTRICUMCas RC 1RC The Dukes 113 - 18
zaterdag 2 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1RC Eemland 131 - 32
zaterdag 9 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
16:00Haagsche Rugby Club. DEN HAAGHaagsche RC 1RC The Dukes 110 - 25
zaterdag 23 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1RC DIOK 128 - 26
zaterdag 30 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark. NAARDENRC 't Gooi 1RC The Dukes 122 - 0
zaterdag 14 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1RFC Haarlem 128 - 29
zaterdag 21 mei 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark Berestein. HilversumRC Hilversum 1RC The Dukes 1- -
Match program DeGiro Ereklasse Heren, 1e fase 2021 - 2022

DeGiro Ereklasse Heren, 1e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RC 't Gooi 115141067533135398
2RFC Haarlem 115132061488154334
3RC The Dukes 115113155537200337
4RC DIOK 115114055510239271
5RC Eemland 115114054503225278
6Cas RC 115104151493281212
7RC Hilversum 115105050579266313
8Haagsche RC 11595144454345109
9RC The Hookers 1157713738231765
10RFC Oisterwijk Oysters 11569030326372-46
11A.S.R.V. Ascrum 115510028284336-52
12RC The Bassets 115510022278450-172
13URC 115312013158516-358
14Amstelveense RC 11511407129600-471
15EZRC Oemoemenoe 11511406122645-523
16RC Groningen 11511404158853-695
zaterdag 11 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Van der Aart Sportpark. HAARLEMRFC Haarlem 1RC The Dukes 115 - 7
zaterdag 18 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1RC The Hookers 134 - 14
zaterdag 2 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00Sportpark. NAARDENRC 't Gooi 1RC The Dukes 124 - 3
zaterdag 9 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1Haagsche RC 113 - 16
zaterdag 16 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RC DIOK. LEIDENRC DIOK 1RC The Dukes 126 - 32
zaterdag 23 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1URC 158 - 6
zaterdag 20 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00De Sprong. MIDDELBURGEZRC Oemoemenoe 1RC The Dukes 10 - 64
zaterdag 27 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1RC Hilversum 134 - 27
zaterdag 22 januari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland 1RC The Dukes 120 - 34
zaterdag 29 januari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1A.S.R.V. Ascrum 124 - 7
zaterdag 5 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1RC Groningen 191 - 0
zaterdag 19 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1Amstelveense RC 130 - 0
zaterdag 26 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:11Sportpark De Wolfsputten. OISTERWIJKRFC Oisterwijk Oysters 1RC The Dukes 115 - 39
zaterdag 5 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00SASSENHEIMRC The Bassets 1RC The Dukes 16 - 50
zaterdag 12 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes 1Cas RC 124 - 24
The Dukes 1

Coaches / Trainers

  • Alex Chang (Hoofdcoach / Trainer)
  • Richard van den Broek (Coach / Trainer)

Teammanager

  • Leo Swart

Trainingsdagen & -tijden

  • Dinsdag 20.00 uur – 21.40 uur
  • Donderdag 20.15 uur – 21.40 uur

Staf, selectie & statistieken

Competitie 2021-2022

Laatste nieuwsberichten The Dukes 1
Last forecast of the season
17 mei 2022
Dukes onderuit in Naarden
2 mei 2022
Dukes wint van titelverdediger DIOK
26 april 2022
Aankomende wedstrijden The Dukes 1
Uitslagen The Dukes 1

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!