Cubs 2 – U14

Match program Cubs Shield poule C, 3e fase 2021 - 2022

Cubs Shield poule C, 3e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPnt
1CL Eindhoven/Bokkerijders CU 11082039
2RC The Dukes CU 21064029
3CL Wild Pigs CU 11064029
4CL Vets/Oysters/Ducks CU 11064029
5Maastrichtse RC CU 11036116
6CL Paarse Duivels CU 1100913
zaterdag 5 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark West. MAASTRICHTMaastrichtse RC CU 1RC The Dukes CU 242 - 37
zaterdag 12 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark De Bakenhof. ARNHEMCL Wild Pigs CU 1RC The Dukes CU 234 - 10
zaterdag 19 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Eindhoven/Bokkerijders CU 142 - 35
zaterdag 26 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Vets/Oysters/Ducks CU 141 - 22
zaterdag 12 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Hengelder. ZEVENAARCL Paarse Duivels CU 1RC The Dukes CU 227 - 33
zaterdag 19 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Den Dries. VALKENSWAARDCL Vets/Oysters/Ducks CU 1RC The Dukes CU 238 - 55
zaterdag 26 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2Maastrichtse RC CU 122 - 38
zaterdag 2 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Wild Pigs CU 137 - 28
zaterdag 9 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Kitskensberg. ROERMONDCL Eindhoven/Bokkerijders CU 1RC The Dukes CU 245 - 0
zaterdag 23 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Paarse Duivels CU 133 - 19
Match program Cubs Ribbon poule A, 2e fase 2021 - 2022

Cubs Ribbon poule A, 2e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPnt
1CL Waterweg Warriors CU 2321010
2RC The Dukes CU 222009
3CL Breburg CU 221105
4CL RC Delft/RRC CU 231204
5CL Black Wasps CU 220201
zaterdag 6 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Hermes Rugby, Trimpad 12 3118JJ SchiedamCL Waterweg Warriors CU 2RC The Dukes CU 224 - 32
zaterdag 4 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Biesland. DelftCL RC Delft/RRC CU 2RC The Dukes CU 210 - 46
zaterdag 11 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Vredelust-Heidepark. TILBURGCL Breburg CU 2RC The Dukes CU 2afgelast
zaterdag 18 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Black Wasps CU 2afgelast
Match program Cubs Shield poule E, 1e fase 2021 - 2022

Cubs Shield poule E, 1e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPnt
1CL Vets/Oysters/Ducks CU 1541019
2CL Paarse Duivels CU 1541018
3CL Eindhoven/Bokkerijders CU 1532016
4RC The Dukes CU 2532015
5CL Breburg CU 251405
6CL Black Wasps CU 250500
zaterdag 18 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Eindhoven Noord. EINDHOVENCL Eindhoven/Bokkerijders CU 1RC The Dukes CU 236 - 24
zaterdag 25 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Breburg CU 248 - 0
zaterdag 2 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Hengelder. ZEVENAARCL Paarse Duivels CU 1RC The Dukes CU 224 - 22
zaterdag 9 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Stevensbeek. StevensbeekCL Black Wasps CU 2RC The Dukes CU 20 - 47
zaterdag 16 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 2CL Vets/Oysters/Ducks CU 131 - 21
Cubs

Trainers

  • Stijn van Boven
  • Chris Verwoerd
  • Hans Schrover
  • Dave Wels
  • Nick Madern
  • Mark Steenbakkers
  • Caspar Hoefsloot

Teammanager

  • Richard Ruijters
  • Jeanette Ruijters

Trainingsdagen

  • Dinsdag 18.00-19.30 uur
  • Donderdag 18.00-19.30 uur
Laatste nieuwsberichten Dukes Jeugd
Dukes Turven staan weer te popelen
9 mei 2022
Mini’s tweede op NK
27 april 2022
Weekend van de Club van 100
26 april 2022

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!