Cubs 1 – U14

Match program Cubs Cup, 2e fase 2021 - 2022

Cubs Cup, 2e fase

01 Dez 2021

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1HRC CU 1330013581939
2RC DIOK CU 132109683632
3Amstelveense RC CU 1321091115061
4RC The Dukes CU 131205876621
5RFC Haarlem CU 131205826616
6RRC CU 13030021190-169
zaterdag 6 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Sportlaan West. AMSTELVEENAmstelveense RC CU 1RC The Dukes CU 1 33 - 24
zaterdag 20 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Haagsche Rugby Club. DEN HAAGHRC CU 1RC The Dukes CU 1 19 - 0
zaterdag 27 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RRC CU 1 63 - 14
zaterdag 11 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RC DIOK CU 1 0 - 0
zaterdag 18 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Van der Aart Sportpark. HAARLEMRFC Haarlem CU 1RC The Dukes CU 1 0 - 0
Match program Cubs Cup, 1e fase 2021 - 2022

Cubs Cup, 1e fase

01 Dez 2021

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1HRC CU 155002315932127
2RFC Haarlem CU 15410181265967
3RC The Dukes CU 15230121249430
4RC DIOK CU 152301193930
5URC CU 15230995136-41
6RC 't Gooi CU 15050025208-183
zaterdag 18 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1URC CU 1 45 - 14
zaterdag 25 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark. NAARDENRC 't Gooi CU 1RC The Dukes CU 1 10 - 40
zaterdag 2 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1HRC CU 1 5 - 10
zaterdag 9 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00RC DIOK. LEIDENRC DIOK CU 1RC The Dukes CU 1 36 - 14
zaterdag 16 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RFC Haarlem CU 1 20 - 24
Cubs

Trainers

  • Stijn van Boven
  • Marc
  • Chris Verwoerd
  • Dave Wels
  • Nick Madern
  • Mark Steenbakkers
  • Caspar Hoefsloot

Teammanager

  • Richard Ruijters
  • Jeanette Ruijters

Trainingsdagen

  • Dinsdag 18.00-19.30 uur
  • Donderdag 18.00-19.30 uur
Laatste nieuwsberichten Dukes Jeugd
Trainings update
1 december 2021
Coronamaatregelen
16 november 2021
Colts verliezen nipt van Breda
10 november 2021

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!