Cubs 1 – U14

Match program Cubs Cup, 3e fase 2021 - 2022

Cubs Cup, 3e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1HRC CU 1108114128956233
2Amstelveense RC CU 11082037214105109
3RFC Haarlem CU 1106313223499135
4RC The Dukes CU 11037014117283-166
5RC DIOK CU 11028011124253-129
6URC CU 11028011103285-182
zaterdag 29 januari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1URC CU 130 - 19
zaterdag 5 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Sportlaan West. AMSTELVEENAmstelveense RC CU 1RC The Dukes CU 119 - 10
zaterdag 12 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1HRC CU 15 - 43
zaterdag 19 februari 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00RC DIOK. LEIDENRC DIOK CU 1RC The Dukes CU 131 - 5
zaterdag 12 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RFC Haarlem CU 112 - 10
zaterdag 19 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Sportpark Rijnvliet. UTRECHTURC CU 1RC The Dukes CU 122 - 7
zaterdag 26 maart 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1Amstelveense RC CU 15 - 31
zaterdag 2 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Haagsche Rugby Club. DEN HAAGHRC CU 1RC The Dukes CU 141 - 0
zaterdag 9 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RC DIOK CU 143 - 12
zaterdag 23 april 2022
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Van der Aart Sportpark. HAARLEMRFC Haarlem CU 1RC The Dukes CU 155 - 0
Match program Cubs Cup, 2e fase 2021 - 2022

Cubs Cup, 2e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1HRC CU 1330013581939
2RC DIOK CU 132109683632
3Amstelveense RC CU 1321091115061
4RC The Dukes CU 131205876621
5RFC Haarlem CU 131205826616
6RRC CU 13030021190-169
zaterdag 6 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Sportlaan West. AMSTELVEENAmstelveense RC CU 1RC The Dukes CU 133 - 24
zaterdag 20 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Haagsche Rugby Club. DEN HAAGHRC CU 1RC The Dukes CU 119 - 0
zaterdag 27 november 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RRC CU 163 - 14
zaterdag 11 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RC DIOK CU 1afgelast
zaterdag 18 december 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Van der Aart Sportpark. HAARLEMRFC Haarlem CU 1RC The Dukes CU 1afgelast
Match program Cubs Cup, 1e fase 2021 - 2022

Cubs Cup, 1e fase

19 Mai 2022

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1HRC CU 155002315932127
2RFC Haarlem CU 15410181265967
3RC The Dukes CU 15230121249430
4RC DIOK CU 152301193930
5URC CU 15230995136-41
6RC 't Gooi CU 15050025208-183
zaterdag 18 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1URC CU 145 - 14
zaterdag 25 september 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark. NAARDENRC 't Gooi CU 1RC The Dukes CU 110 - 40
zaterdag 2 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1HRC CU 15 - 10
zaterdag 9 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00RC DIOK. LEIDENRC DIOK CU 1RC The Dukes CU 136 - 14
zaterdag 16 oktober 2021
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30RUGBYCLUB THE DUKES. 'S - HERTOGENBOSCHRC The Dukes CU 1RFC Haarlem CU 120 - 24
Cubs

Trainers

  • Stijn van Boven
  • Chris Verwoerd
  • Hans Schrover
  • Dave Wels
  • Nick Madern
  • Mark Steenbakkers
  • Caspar Hoefsloot

Teammanager

  • Richard Ruijters
  • Jeanette Ruijters

Trainingsdagen

  • Dinsdag 18.00-19.30 uur
  • Donderdag 18.00-19.30 uur
Laatste nieuwsberichten Dukes Jeugd
Dukes Turven staan weer te popelen
9 mei 2022
Mini’s tweede op NK
27 april 2022
Weekend van de Club van 100
26 april 2022

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!