Statistieken

Dit is een voorbeeld Spelerslijst. Als een nieuwe SportsPress-gebruiker, moet je naar jouw dasboard gaan om deze Spelerslijst te verwijderen en een nieuwe Spelerslijsten aan te maken voor jouw inhoud. Veel plezier!

Statistieken

SpelerGespeeldPunten
Fred Dorrough1709000646
Jaap van der Vleuten3000000515
Lex Janssen3000000615
Jenson van Rooij3000000615
Norbécio Mambo2000000410
Vuga Tagicakibau001000067
Wisse van der Heijden100000015
Royal Mwale100001055
Dylan Robinson100000065
Sione Fangaiuiha100000065