Training agenda

donderdag 19 mei
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

zaterdag 21 mei
  • 10:00-12:30 uur: Training Guppen, Turven, Benjamins & Mini's

maandag 23 mei
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

dinsdag 24 mei
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

woensdag 25 mei
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

  • 20:00-21:00 uur: Training The Dukes A-groep & U23 / Espoirs

donderdag 26 mei
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

zaterdag 28 mei
  • 10:00-12:30 uur: Training Guppen, Turven, Benjamins & Mini's

maandag 30 mei
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

dinsdag 31 mei
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

woensdag 01 juni
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

  • 20:00-21:00 uur: Training The Dukes A-groep & U23 / Espoirs

donderdag 02 juni
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

zaterdag 04 juni
  • 10:00-12:30 uur: Training Guppen, Turven, Benjamins & Mini's

maandag 06 juni
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

dinsdag 07 juni
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

woensdag 08 juni
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

  • 20:00-21:00 uur: Training The Dukes A-groep & U23 / Espoirs

donderdag 09 juni
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

zaterdag 11 juni
  • 10:00-12:30 uur: Training Guppen, Turven, Benjamins & Mini's

maandag 13 juni
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

dinsdag 14 juni
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

woensdag 15 juni
  • 15:00-18:00 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Turven, Benjamins&Mini's

  • 20:00-21:00 uur: Training The Dukes A-groep & U23 / Espoirs

donderdag 16 juni
  • 15:00-16:30 uur: Training Rugby Academie Zuid (RAZ)

  • 18:00-19:30 uur: Training Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Training Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Training Colts

  • 19:00-20:30 uur: Training The Dukes U-23 (Espoirs)

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes 3

  • 19:30-21:00 uur: Training Dukes Dames

  • 20:00-21:30 uur: Training The Dukes 2 (B-groep)

  • 20:15-21:45 uur: Training The Dukes 1 (A-groep)

zaterdag 18 juni
  • 10:00-12:30 uur: Training Guppen, Turven, Benjamins & Mini's