Agenda Trainingen

maandag 28 november
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 29 november
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 30 november
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 01 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 03 december
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 05 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 06 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 07 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 08 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 10 december
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 12 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 13 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 14 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 15 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 17 december
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 19 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 20 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 21 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 22 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 24 december
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 26 december
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 27 december
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B