Training agenda

maandag 03 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 04 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 05 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 06 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 08 oktober
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 10 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 11 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 12 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 13 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 15 oktober
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 17 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 18 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 19 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 20 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 22 oktober
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 24 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 25 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

woensdag 26 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 19:30-21:00 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Trainingsgroep B (op uitnodiging)

donderdag 27 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:15-21:55 uur: Espoirs

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 20:00-21:55 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B

zaterdag 29 oktober
  • 10:00-11:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 10:00-11:00 uur: Guppen

  • 10:00-11:30 uur: Turven

maandag 31 oktober
  • 18:00-19:30 uur: Benjamins & Mini's

  • 18:15-19:15 uur: Turven

  • 20:00-21:15 uur: Trainingsgroep A

dinsdag 01 november
  • 18:00-19:30 uur: Cubs

  • 18:00-19:30 uur: Junioren

  • 18:10-20:10 uur: Espoirs

  • 18:30-20:00 uur: Colts

  • 19:30-21:00 uur: Dames

  • 19:50-21:20 uur: Trainingsgroep A

  • 20:00-21:30 uur: Trainingsgroep B