Win met jouw team burgers bij Bar35 met de Grote Clubactie!

Win met jouw team burgers bij Bar35 met de Grote Clubactie!

We hebben ons aangemeld voor de Grote Clubactie. En nu vragen we aan onze jeugdleden om in actie te komen. Jij doet toch ook mee? Wie weet win je met jouw team wel burgers bij Bar35! 
 
Wij als club hebben het streefbedrag van € 3.000,- en dat geld willen we graag gaan inzetten voor opleidingen van referees en trainers. Mooi streven toch? 
 
Je ontvangt binnenkort een e-mail van de Grote Clubactie waarin staat beschreven hoe je kunt starten met de verkoop van de digitale loten. Verkoop ze aan je hele familie, aan alle buren of wie je maar tegenkomt. Voor onze club én voor jezelf, want het team dat het beste heeft verkocht gaat met z’n allen burgers eten bij Bar35. Echt met het hele team, hoe tof is dat! En de speler die het beste heeft verkocht krijgt een Dukes Hoodie. Veel succes allemaal!

Mis nooit het
laatste nieuws

Word lid van onze online community en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws!