zaterdag 25 november 2017
  • 1e: DSR-C (Thuis / 1e fase Lotto Ereklasse) - zaterdag 25 november 2017 ➛ 15:00 - 16:30
    Rugbyclub The Dukes, Limietlaan 7, 5216 JJ 's-Hertogenbosch, Nederland

zondag 26 november 2017
  • 3e: LSRG (Thuis) - zondag 26 november 2017 ➛ 12:00 - 13:30
    Rugbyclub The Dukes, Limietlaan 7, 5216 JJ 's-Hertogenbosch, Nederland

  • Dames: RFC Haarlem (Uit / K.O. tijd onder voorbehoud) - zondag 26 november 2017 ➛ 13:00 - 14:30
    RFC Haarlem, Van der Aartweg 4, 2026 ZL Haarlem, Nederland

  • 2e: Amstelveense RC (Thuis) - zondag 26 november 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Rugbyclub The Dukes, Limietlaan 7, 5216 JJ 's-Hertogenbosch, Nederland

zaterdag 02 december 2017
  • T.B.M.: Districtsdag 3 (Uit) - zaterdag 02 december 2017 ➛ 10:00 - 16:00
    Rugby Club Eindhoven, Vijfkamplaan 31, 5624 EB Eindhoven, Nederland

  • 1e: RC 't Gooi (Uit / 1e fase Lotto Ereklasse) - zaterdag 02 december 2017 ➛ 15:00 - 16:30
    Rugby Club 't Gooi, Amersfoortsestraatweg 14c, 1411 HC Naarden, Nederland

zondag 03 december 2017
  • Dames: RUS (Uit / K.O. tijd onder voorbehoud) - zondag 03 december 2017 ➛ 13:00 - 14:30
    Rugbyende Utrechtse Studenten, Uppsalalaan 3, 3584 CT Utrecht, Nederland

  • 3e: RC Octopus (Uit) - zondag 03 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Rugbyclub Octopus, Aalstweg 3, 5401 ZR Uden, Nederland

zaterdag 09 december 2017
  • 1e: Haagsche RC (Thuis / 1e fase Lotto Ereklasse) - zaterdag 09 december 2017 ➛ 15:00 - 16:30
    Rugbyclub The Dukes, Limietlaan 7, 5216 JJ 's-Hertogenbosch, Nederland

zondag 10 december 2017
  • 2e: Amsterdamse AC (Uit) - zondag 10 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Amsterdamse Atletiek Club Rugby, Bok de Korverweg 6A, 1067 HR Amsterdam, Nederland

  • 3e: Haagsche RC 3 (Uit) - zondag 10 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Haagsche Rugby Club, Theo Mann-Bouwmeesterlaan 800, 2597 HM Den Haag, Nederland

  • 4e: RCO Harlequins (Uit) - zondag 10 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Rugby Club Oldenzaal Harlequins, Bornsedijk 62, 7576 PG Oldenzaal, Nederland

  • Brabarians: RC Octopus 2 (Thuis) - zondag 10 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    De Rugby Football Club "The Oisterwijk Oysters", Scheibaan 2, 5062 TN Oisterwijk, Nederland

zaterdag 16 december 2017
  • 1e: RC Waterland (Uit / 1e fase Lotto Ereklasse) - zaterdag 16 december 2017 ➛ 15:00 - 16:30
    Rugby Club Waterland, Van IJsendijkstraat 367, 1442 LB Purmerend, Nederland

zondag 17 december 2017
  • 2e: USRS (Uit) - zondag 17 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Utrechtse Studenten Rugby Society, Uppsalalaan 3, 3584 CT Utrecht, Nederland

  • 3e: RSRC (Uit) - zondag 17 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Rotterdamse Studenten Rugby Club, Prinsenlaan 906, 3062 CT Rotterdam, Nederland

  • 4e: CL Dragons / ERC (Thuis) - zondag 17 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Rugbyclub The Dukes, Limietlaan 7, 5216 JJ 's-Hertogenbosch, Nederland

  • Brabarians: RC Wageningen 2 (Uit) - zondag 17 december 2017 ➛ 14:30 - 16:00
    Rugby Club Wageningen, Zoomweg 6, 6704 PE Wageningen, Nederland

Contact

Laat uw naam, emailadres en een bericht achter en wij nemen spoedig contact met u op.

Not readable? Change text.