Ouderontbijt

 In Clubnieuws, Nieuws, Nieuws Jeugd

Voor alle ouders maar zeker voor de nieuwkomers:  op zaterdag 7 september is het weer het jaarlijkse ouderontbijt voor de ouders van de Guppen, Turven, Benjamins, Mini’s (afgekort G-TBM) en Junioren. Terwijl de jeugd buiten aan het trainen is, krijgen de ouders vanaf 10:00 uur een broodje banjo (boterham met gebakken ei) en informeren wij jullie over het aankomend seizoen en delen algemene informatie over rugby en onze rugbyclub.

Aanwezig zijn onder andere Dave Wels (een van de trainers van de Mini’s), Joyce Buitenkamp (TBM-trip organisatie), Natasja Hehanussa (vertrouwens contactpersoon), Angela Haas (coördinator G-TBM) en Frank van den Heuvel (Rugby Academie Zuid).

Omdat er onderwerpen worden gepresenteerd die we erg belangrijk vinden binnen onze club verwachten we alle ouders.

En natuurlijk is het ook een mooie gelegenheid om kennis te maken met andere ouders, coördinatoren, contact personen, teammanagers, trainers, onze club en het clubhuis. Daarnaast is er ook ruimte voor al jullie vragen over alles wat er binnen de club leeft.

Dus tot zaterdag 7 september 10:00 uur.

Contact

Laat uw naam, emailadres en een bericht achter en wij nemen spoedig contact met u op.

Not readable? Change text.